Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    Micsoda agymenés történt velem most... Elvállaltam egy újabb hosszú utas küldit, Sol-ból kb. 2300 Ly-re.
    46 ugrással kezdődött, oké. tudom hogy a galactic térképen mutatja h az útvonalon melyik csillag scoopolható, de én minden ilyen csillagnál, ami útba esik, megcsinálom, gyorsan felmegy a 16 tonnás tankba. (DB explorer)
    Egyszercsak 4x-szer ugrottam olyan csillagba ami nem scoppolható... És igen, 10 % üanyag maradt már... ami már nem volt elég a köv. kb. 50 Ly-es távú csillagrendszerbe való ugráshoz, megnéztem a térképet láttam hogy a köv. ugrandó csillag SEM scoopolható... :W Oké, láttam a listából 13 fényévig elérhető közeli rendszereket, sorban megnéztem mind a kb. 20 elérhető rendszert, hogy melyik scoopolható... Hát, szép sorban csak a T, Y, L csillagok jöttek... FFFFUUUUUU!!! Már azt hittem hogy csapdába estem (és hívhatom a patkányokat, pedig soloban tolom.) a csodás úttervezőnek köszönthetően... :W DE a kb. 9 fényév távra találtam végre M csillagot. :U A megkönnyebbüléses tankolás után, persze újra kell majd "kalibrálnom" az úttervezőt... itt léptem ki a játékból.

    Nem értem az úttervezőt! Annyival még lehetne okosabb, hogy ha kell, akkor hajó maximális ugrótávos ugrás helyett, automatikusan a legközelebbi tankolós rendszert dobja be! Mint pl. a 4. nem tankolós után bedobja azt a 9 Ly-re lévő rendszert... Ahelyett hogy a következő nem tankolós rendszert dobálná... :O
    És azt hittem (mert mintha ezt olvastam volna pár napja, itt) hogy a játék azzal a piros háromszöges szöveggel figyelmeztet a beugrást követően, hogy ácsi, ez a utolsó olyan rendszer ahol tankolhatok, mielőtt elfogy az üzemanyag.. De csak olyan figyelmeztetéssel találkoztam hogy már csak 10%-os üzemanyagom maradt...

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák