Új hozzászólás Aktív témák

  • gozso

    senior tag

    Nos, azért bátorkodtam eme topicot nyitni, hogy megoszthassam mindenkivel mik voltak azon fejlesztések, amik számítástechnikai életemben a legrosszabbak, legfeleslegesebbek voltak.
    Arra kérlek Kedves Fórumtársam, tekints magadba, szedd elő lelked mélyéről azokat a dolgokat, amiket magadnak hosszabb-rövidebb idő után is csak pirulva vallasz be, és szíved szerint elfelejtenéd ezeket…

    Akkor megnyitnám a sort…

    Pár hónappal ezelőtt, valahol, még a hideg időkben nagyon megtetszett a TT Tsunami ház. Pénzt, áldozatot nem kímélve csaptam a bankszámlám közé, és igen, igen!, magaménak tudhattam egyet (28k körül)…Két hét elteltével azon gondolkodtam, mennyire szebb is lenne ha ehhez a házhoz tartozna egy TT vízhűtés is. A gyártó honlapját tanulmányozva az Aquarius mellett döntöttem (kb. 50k körül volt). Szerencsémre, szerencsétlenségemre épp akkor vitték el az utolsót, amikor már összegyűlt rá a megfelelő keret. Maradt tehát a TT Bigwater. Megvettem, beszereltem. Szép volt, jó volt, de pár nap után egyre furcsább szemmel néztem rá…Igazából szinte hetente változtatom a konfigomat, macerás volt alaplap, proci cserénél a vizet leengedni, újra tölteni. Túladtam hát rajta.

    Hardver elemeknél sem tudtam igazán leragadni. Sok szépet és jót olvastam az ATI 9800pro kártyáiról, vettem hát egyet magamnak. Az igazsághoz hozzá tartozik, igazából szinte soha nem játszom, office, net, zene és néha filmek mennek a gépemen. Ha emlékezetem nem csal, kb 2 hétig volt nálam eme kártya.

    Nagyszerű, kihagyhatatlan ajánlatot találtam egy topicban, ASUS Premium-Deluxe alaplap, procival, 1gb rammal, PCI-E vga kártyával. Lecsaptam hát rá, elmentem érte egészen Debrecenig (kb 110km). Örültem nagyon, elégedett voltam, mint egy jóllakott napközis, ebéd után.
    A kétely azonban már a hazafelé vezető úton elöntött: kell ez nekem? Hát persze hogy kell, bátorítottam magam bőszen… Mondanom se kell, az ASUS csúcsterméke még 10 napot se élt le nálam.
    Hosszas gondolkodás után ugy döntöttem belépek a 64 bites táborba. Procik jöttek mentek, 2800+-tól egészen 3200+-ig, a64, sempron minden vállfaja. Ezek is szépek és jók voltak, mégse kerültek közel hozzám…
    Jelenlegi cuccaim eladásán is elkezdtem gondolkodni (2-3 hete vehettem…)….

    Egy biztos, van pár dolog amihez mániákusan ragaszkodom, ezeket kb. 4 éve vehettem: IBM 120GB HDD, Pioneer slot-in DVD, Plextor 24X cd író…Soha meg nem fordult a fejemben hogy ŐKET eladjam…

    Köszönöm hogy végighallgattatok, remélem agymenésem nem válik senki kárára.

    fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

Új hozzászólás Aktív témák