Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz WestBam #75507 üzenetére

    Hát igen, a P6R Core / Signature, P7R Core / Signature fókuszálva is nagyon szélesen világít. Szokatlanul szélesen. Ma már tetszik, de az elején furcsa volt. A P6R tényleg gyengécske. A P5R Core pont a P6R és P7R közé van belőve. A P5R Core szűkebb szórt fénnyel és szűkebb fókusszal is rendelkezik. Elég a kevesebb fényáram is. És az a "szögletes" vetítési kép, meglepő, de a járdán, a parkban, beltérben, ahol amúgy is mindenhol él van, meglepően használható, kellemes. Nem túl apró, nekem pont kézre áll. Na és a programozása, mikorra átérek az úton, már át is programoztam. Ezért is használom a P5R Core lámpámat városi harcosnak. ;)
    Kerestél már elhagyott dolgokat a fűben? A P7R Signature vitte a prímet. Az a széles fókuszált fény, aminek ereje is van. És ilyenkor több a szórt fény is, mint a tir lencsés lámpáknál. Mintha az Olight Batton lámpám fel lenne turbózva. A szórt fényre állítva, szélesebb szórt fényt kapok. Viszont az ezen fénykör körüli fény ereje csökken. Esti sétára be van állítva (vagy beállítok) alacsonyabb fényáramot, amivel kényelmesen sétálok. Meg 1 villogó funkciót, amivel felhívhatom magamra a figyelmet. (A P5R Core és a P7R Signature esetében is.)

    Tömeg - mihez hasonlítunk. A P7R Signature 21700 -as akkuval, 200 g. A Nirecore MH10S csak 130 g. Az Armytek Viking PRO 18650 akkuval 180 g, Acebeam L16 18650 akkuval 200 g.
    Méret - mihez képest. A MH10S nyilván apróbb. A Viking feje meg már szélesebb. Az Acebeam L16 meg kb ugyanaz a hossz.
    Én az akkuját lecseréltem 5100 mAh, 20+ A leadásúra. A saját akkuját csak vészfény üzemmódban (mikor elmegy az áram) használom, az asztalom hátuljára van felhelyezve.
    És ez (Signature) még oda kapcsol ahova akarom. (A Core már gyengébb.) A Nitecore MH23 még tudta ezt, de a MH10S már megbutult. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák