Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyborg

    őstag

    válasz benfolds #73630 üzenetére

    Nem tudom most megnézni sajnos, mert nem találom az s2+-t, elhányták a gyerekek valahova. Nekem amúgy 6x7135 verzió van, annál biztos erősebb maxon a BL03, és jobban is terít oldalra. Astrolux s1-em nincs. Ha meglesz a convoy, meg lesz kicsivel több időm, lehet összefotózom mindet.
    Esetleg tudtok S2+-ra jó, és olcsó forrást, ha nem találom meg, veszek egyet, mert az egy alap lámpa, a lámpázás alfája, és omegája, mint régen az 501b volt :)

    MC Pite
    nekem ezen képek alapján is tetszik a lumintop azért, tény, hogy nem vág le annyit a tetejéből, de azért szerintem annyi kell is, a táv is lenyűgöző. Persze ezek csak képek, Te meg valós tapasztalattal rendelkezel hamarosan mindkettőről, de nyilván valahova mennie kellett a majd 2x árnak, pl tervezésbe :)

    [ Szerkesztve ]

  • Cyborg

    őstag

    válasz benfolds #73630 üzenetére

    Na , megtaláltam az S2+-t🙂
    Szóval az azért szépen szór, uh azt speciális adapterrel szoktam használni bringán 🙂

    Bal oldal S2+, jobb oldal BL03


    Ami látszik, hogy a BL03-nak kisebb, és erősebb a spot, ezért talán annyira nem is zavaró szemből, a tompított meg szépen ki van lapítva a vetítési kép.
    Mindenesetre az lenne a tuti, ha egy kicsit vágtak volna a tetejéből a floodnak, és akkor feljebb lehetne emelni, nem zavarna senkit, a távolságit meg úgyis lehet kapcsolgatni, az mehet a végtelenbe :)

    Telefonos képek, úgy tessék kezelni

    MC Pite
    Ki lehet a xanesen kapcsolni persze, van külön fényérzékelő nélküli erős, és gyenge mód rajta, Nekem egész jól működik városban, igaz nem száguldozok, és sosincs digitális átmenet a fényes és sötét utcák között, van ideje a lámpának utána állítani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák