Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz FBLLMAG #66966 üzenetére

    Nem szeretem, ha valami nem egyértelmű, világos.

    A Convoy S2+ esetében, 50 lm volt beállítva, és 26 lux -ot mértem feltöltött akkuval, ami ugye csökken.

    Az Armytek Prime A2 PRO lámpám 34 lm -ra volt állítva. 2 db ENELOOP és 35 lux. Stabilan.

    Esti sétánál a szórt fény számít. Hogy ne kelljen a lámpámat ide - oda mozgatni. A fényképből nem látszik, de az Armytek fénye egyenletesebb, selymesebb is. Remélem így már érthető, hogy miről írtam eddig.

    És miért kevertem bele a többi 2 db AA akkuval / elemmel üzemelő lámpámat? Mindegyik legalább 1200 percet bír, hasonló fokozaton. Ezek 2 db AA akkukkal üzemelnek!!! 1 db AA eneloop akku 3 Wh kapacitással rendelkezik, míg a 18650 -es 3 Ah -ás is 10 Wh -ás. Ezért írtam mindig a lm / W fontosságát. Gyengébben látni, rövidebb ideig, nekem ez a Convoy S2+ XPL. Pedig, mint írtam, nagyon tetszik.

    42 $ -os lámpával vetettem össze (ami azért nem a világ pénze, és nálam munkaeszköz is), ami tokkal, kivehető mágnessel, klipsszel, gumigyűrűkkel, csuklópánttal érkezik. A felhasznált akkutartó cső választásával, bármilyen tápforrással elmegy. Akku töltöttségi szint kijelzéssel, többféle hőmérséklet ellenőrzéssel rendelkezik. 2 magas, 2 holdfény, és 3 középső fokozat, amik azonnal elérhetők. Rejtett villogó funkciók. Stb. ;)

    Persze, nem mindenkinek van ezekre szüksége. Többet nem ajánlok én sem. Mindenki tapasztalja meg, mi számára a megfelelő. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • G@ben

    addikt

    válasz FBLLMAG #66966 üzenetére

    Értem, de én nem erről írtam. Korábbi hozzászólásaidban egy olcsó lámpa összes tulajdonságát hasonlítottad össze több, drága lámpa egy-egy tulajdonságával és ez az, ami nekem nem tetszik.
    A másik: "Minek tartsak tartalék akkut?" vs az a kijelentésed, hogy AA elemet bárhol kapni. Minek akarnál AA elemet venni, ha nem kell, mert olyan jól bírja a lámpád? Értem, hogy szereted a lámpáid, szívesen gyűjtöd őket, de szerintem sokkal egyszerűbb, ha viszel magaddal 1-2 tartalék akksit, és minden gond letudva.

    "42 $ -os lámpával vetettem össze": mennyibe is kerül egy Convoy S2+?

    [ Szerkesztve ]

    Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

Új hozzászólás Aktív témák