Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz bwoay #55439 üzenetére

    + ace22

    Ez is igaz.

    Ha már megdöglött a lámpa. Mikorra nektek megjön a cserealkatrész (pár $ -ért), addig nekem is megjön a zsír új lámpa (kb. ingyen). Ti javítjátok a lámpát, én meg használom. Sőt lehet, hogy újabb terméket kapok, ugyanazért a pénzért (mert eltelt 6, 7, 9 év, és már nem gyártják, javíttatni nem szeretném, és az új mellett döntöttem). Volt már rá példa.

    Mennyi a valószínűsége, hogy meghal a lámpám? Pláne ha be van öntve, mindenhol 2 O gyűrű. Mikor 9 m mélységben próbálták a Tiara / Wizard fejlámpákat (a Predator, Viking, 30, 50 m vízmélységet bír). Zozz jeges tesztjét meg a Convoy nem élte túl (víz ment bele, másnap javítani kellett). Azok a mechanikus kapcsolók mennyit is bírnak? A ZL elektronikus kapcsolója 100000 kapcsolásra tervezett (nem bírta mindig ilyen jól). Pláne, ha 10, 15, 20 kapcsolással léptek / lépek be a programozásba, csoportváltásba. És 2x is meg kell tenni napi szinten, a csoport és a memória váltás végett. Naponta én is használom a lámpákat, kapcsolgatom rendesen. (Még csak 1 hete kapcsolgatom a Convoy S2+ -t, de már volt rá példa, hogy nem 100 % -osan működött a kapcsolója)

    Igaz az olcsóbb áramkör könnyebben javítható, felturbózható, de az elektronikából kifolyólag, kevésbé stabil kimenetet biztosít, melegszik / melegedhet, magának a lámpának a hatásfoka gyengébb. Egyébként miért forrósodna fel olyan hamar a lámpa feje?

    Az, hogy nincs hővédelem az elektronikában, és esetleg párszor felmelegítsük a ledet rendesen, az biztos, hogy a led élettartamára, hosszútávon nem lehet jó hatással. Előbb, utóbb, gyengülni, halványodni fog a led. Szerencsére, talán nem ég ki a led, mint a régebbi Police lámpáknál, ahol kondit használtak, hogy erősebb fénye legyen a lámpának. A 2011 -ben vásárolt XP-G ledes MagLite MINI 2AA PRO+ fényereje is az 5600 cd -ról 2500 cd -ra zuhant, új akkuval, lencsével, sem lett több 3600 cd fényerőnél, pedig nemvolt túlhajtva a led.

Új hozzászólás Aktív témák