Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WestBam

    Topikgazda

    válasz Gargouille #53320 üzenetére

    Akit sikerül átcsábítani a gagyiról erre a kategóriára -ami mondhatjuk, hogy a valódi LED elemlámpák belépő szintje-, nekik van a leginkább szükségük arra, hogy a lehető legtöbbet kapják egy lámpától.
    Sokan egyedüli lámpának veszik meg a C8-ast vagy az S2+-t, ezért viszonylag univerzálisnak/sokrétűnek kell lennie. Ehhez már nagyban hozzásegíti az, hogy végre van nagyon alacsony fényű fokozat is, illetve tisztességes hatótávval rendelkezik a C8-as, szerintem ár/minőség/távolság arányában verhetetlen. Ha lenne benne beépített töltés is és 20$ alatt tudna maradni, na akkor jönne el sokaknak a kánaán, mert töltőt sem kellene pluszban venni és használni. A külső valóban szubjektív, szerintem nagy szerepe van a megújulásban annak, hogy már a legolcsóbb xyFire verziók pár dolláros áron a piacon vannak, a laikusok pedig csak azt látták, hogy ránézésre egyformák, akkor jó lesz az olcsóbb is. Most ezzel ennek vége. Egyébként nekem egyik Convoy-om sem ázott be, vagy volt vele gondom, egyedül tényleg az S3 ami a bezel miatt szerencsétlen felépítésű, egyébként szépen össze vannak ezek rakva. Az is csoda, hogy egyáltalán ennyi pénzből le van gyártva, ráadásul rajta van Simon és a GB/BG haszna is. Azért érdekelne Simon mennyiért gyárthatja ezeket a nagyobb shopoknak, én nagyjából 10$ körüli árat tippelnék.

    ⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

Új hozzászólás Aktív témák