Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HardSanyeee

    őstag

    válasz Műszakis #51776 üzenetére

    Én is hasonlóképp vagyok vele. Bár sajnos én vettem egy igen drága U lakatot, aztán nem is használom. Korlátozott a helyek száma, ahol használni lehet és még a szállítása is problémás kicsit. Általában egy fél kilós SOS szituációkra való lánclakatot hordok magamnál, ha mégis kéne valamiért.

    Kicsit utánaolvasva, jónak tűnik ez a Velotech lámpa, kifejezetten tetszik hogy a sima és a villogó módokból is van több fajta fényerő.
    Nekem ez a fő hátsó lámpám, meg vagyok vele elégedve, van két sima módja (50% és 100%), illetve két fajta villogó módja (sajnos ez mindkettő 100%-os fényerővel megy), a design szerintem kifejezetten el lett találva, igen kompakt és az oldalról való láthatóság is meg van oldva a kialakításnak köszönhetően. Külön plusz hogy van benne módmemória.
    Illetve vettem ilyet is, ez elemmel működik, 3 móddal rendelkezik, abból a villogó mód felejtős, mert epilepsziás rohama lesz a mögötted jövőnek, a másik két mód folyamatos, egyiknél csak egy darab, a másiknál pedig mindkét led világít. Ezt még nem használtam tekerés közben, így többet nem tudok róla mondani jelenleg.

  • benfolds

    őstag

    válasz Műszakis #51776 üzenetére

    amit (#51778) HardSanyeee mond.

    én is az ő ajánlására vettem az említett hátsó villogóból, és végre úgy érzem, hogy ez minden szempontból megfelel. erős fénye van, oldalra is világít, és nem műanyag a rögzítése, tehát nem kell félni, hogy letörik (nálam ez állandó probléma volt korábban). annyi, hogy mivel a bekapcsoló gombja nem emelkedik ki, biciklin ülve tapogatni kell be-kiapcsoláskor, de idővel megszokható. emellett tartok táskámban egy tartalék bézik elemes villogót is, arra az esetre, ha lemerülne az akksis, de még nem volt rá szükségem.
    ismerem egyébként a velotechet is, nagyon jó, csak a műanyag izé nálam letörne 2 héten belül, szerintem.
    mielőtt megvennéd 5000-ért, mindenképpen érdemes tenned egy próbát a másikkal, nem fogod megbánni. (engem tegnap is leszólított egy idegen, hogy hol vettem)

Új hozzászólás Aktív témák