Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • may15

    csendes tag

    válasz FBLLMAG #43849 üzenetére

    Skilhunt H03 nw:
    Régóta vártam, az összes elvárásomnak megfelel. Egyszerű a használata, kényelmesen kemény a gombja, nagyon szép homogén a vetített kép, a szín jó, igazából a piac egyik legjobb fejlámpája szerintem.
    Ami ellenérv a regeteg jó mellett:
    Tir lencse elé be lehetett volna tenni egy karcálló lencsét
    Csak lockolva lehet a gombvilágítást bekapcsolni

    Ezek ellenére nagyon belopta magát az abszolút kedvencek közé nálam.

    Armytek Tiara A1 pro v2:
    Annak ellenére hogy aa/14500 az áramforrás, ez nem egy apró fejlámpa, de nem is nagyon könnyű(azért persze nehéznek sem nevezném).
    A vetített kép ennek is nagyon szép homogén, kicsit szűkebb mint a skilhunt esetében.
    A kezelése az annyira nem egyszerű elsőre, de néhány perc alatt belejön bárki. Ugye a kezelés szerintem teljesen megegyezik a wizard-al, amiről WestBam már írt részletesen. Az anyaghasználat nekem rendben van, a tir lencse elől nem felejtették ki a zafírlencsét.
    Próbáltam elemmel, és az elektronika nagyon szépen dolgozik fényerőszabályozás terén.
    Viszont van egy negatívum, ami engem azért zavar, mert ez volt az egyik szempont ami miatt megvettem a lámpát, ez pedig nem más mint a helyzetjelző gombvilágítás kikapcsolt állapotban.
    A helyzet, hogy a leírásban benne van, a dobozon rajta van, és a gyártó oldalán is az van, hogy a lámpa tudja. Menet közben kijelzi a feszültséget villogással, szóval a led jó és a hozzá tartozó elektronika is.
    A leírás azt mondja hogy csavarjam a tailcapet le egy negyed fordulattal, nyomjam be a gombot, tekerjem vissza, aztán ismét le. És ez a ki-be kapcsolása.
    Vagy én vagyok ügyetlen, vagy valami baj van. De ha 20-szor nem próbáltam, akkor egyszer sem, szóval ezt kizárnám.
    Ma szóltam a forgalmazónak, aki azt mondta hogy a multilámpákon kell lennie, tiara c1 nél biztosan megy, de kipróbál másik a1-et, hogy mi a helyzet.
    Kíváncsian várom hogy mi lesz a helyzet.

Új hozzászólás Aktív témák