Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz WestBam #40531 üzenetére

    Igen épp ezért nagy a nyomás mindenkin. Akkor ezek szerint a Lumintop nem tudta volna megfinanszírozni a teljes gyártást, vagy féltek tőle hogy legyártanak 1000db-ot, és rajtuk marad a fele mert nem kell senkinek? Ilyen adatokkal meg a BLF névvel ezt kétlem. Az emberek is egyre türelmetlenebbek lesznek az előrefizetés miatt, főleg úgy hogy a Postázást már vagy 1.5-2 hete tolják folyamatosan el. És nagyon úgy néz ki hogy inkább Január elejére csúszik át a Postázás.
    Hétfőn írtam mailt Lumintopnak a Postázás miatt, kedden írtak is hogy a héten Postázzák. Egyelőre nem úgy néz ki hogy ez meg fog történni. TA néha lök egy kis infót hogy áll éppen, Neal-nek megházasodott, Karácsony is jön, ez a 2 hiba se jókor jött, szóval ez mind közrejátszik a csúszáshoz.
    De sebaj, egyszer csak eljön az idő.

    Igen a Q8 megoldása nagyon jó lett, egy olyan hatalmas volumenű üzlet mint BG minden további nélkül le tud egy ilyet bonyolítani. Jó lett volna ha most is így lett volna, csak szerintem a Lumintop ebbe nem ment volna bele, nyilván elsőre nekik is a kizárólagos forgalmazás éri meg. Bár nem tudom milyen szerződést kötöttek.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák