Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M_o_g_y_i

    őstag

    válasz Findzs #17636 üzenetére

    WTF??? :F
    Ez "nagy biznyák" ám! :C :DDD

    " a creeleden kívül is" - igen, pl. Nichia, Osram, SS, Luminus Devices és társai! :K
    Ez amit linkeltél valami "gagyi" kínai LED, gondolom olyan 0,5-1W közötti lehet, 60-70lm/W "hatékonysággal"... :o

    Nem bántásként írom a hsz.-t, de jobban jársz, ha házilag barkácsolsz bele valami 3-4 (körben sugárzó) LED-es "izzót". :K

    4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

  • Findzs

    addikt

    válasz Findzs #17636 üzenetére

    tudom, hogy nem cree led téma és azért itt senkit nem érdekel de leírom a tapasztalataimat hátha valaki erre téved hasonló kérdéssel

    szóval a led jó, sokkal jobban világít mint egy krypton izzó és végre nincs az a hülye alakú zavaró izzós vetített "fény-kép"
    a fogyasztásáról egyenlőre nem tudok nyilatkozni de biztos jobb mint a krypton izzóé

    2 dolog ami bibis lehet:

    - én 2 db -ot rendeltem és a kettőnek nem egyforma a fénye az egyik kicsit kékes a másik kicsit zöldes
    és a kékes jobban világít, nem nagyon de látni rajta (persze nem úgy kell elképzelni, hogy a fénycsóva kék vagy zőld színű mint a karácsonyfaizzók hanem olyan árnyalatúak)

    - nem minden lámpába mennek a polaritás miatt
    persze pont abba a lámpába amibe szántam őket fordítva kellett volna lennie a polarításnak
    megoldottam egy kis forrasztással szóval nem nagy kaland

    összességében egy jobb "hagyományos" izzós lámpát megéri egy ilyennel felturbózni de egy olcsó gagyira nem érdemes ennyit költeni

    én már ide nem fogok visszanézni a cree fanatikusok miatt úgyhogy felesleges válaszolnotok
    ha valakit érdekel szívesen segítek, elmondom honnan mennyiért lehet rendelni privátba

    [ Szerkesztve ]

    "Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

Új hozzászólás Aktív témák