Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz bkercso #587 üzenetére

    Ez jelenleg kizárólag hobbitevékenység: utoljára 20 éve tervezgettem-építgettem csöves erőlködőket. (Van itthon egy 2x4 db EL84-gyel épített, működőképes PP, meg egy végtelenül elbonyolított - ugyanolyan csövekből összetákolt - félbe hagyott projektem. 20 éve ráuntam az egészre, 10 éve be sem volt kapcsolva, most meg azokból "lopkodom" a csöveket az SE-hez.) :B

    A nyár végén nézegettem az Aliexpresst, és "rákívántam" a két picike kimenő trafóra és a kis táptoroidra..... :))

    Amúgy csak rádiót hallgatok az "újjal", egy 37 éves legendával: Pioneer F99X, amit 20 éve kaptam hibásan, akkor nem is sikerült megjavítanom. Most lett ahhoz is kapcsolási rajz, meg 5,5 dollárért KF-IC az eBay-ről. Két hete javítottam meg, addig csak porfogóként dobálgattam egyik szekrény tetejéről a másikra. (Többször majdnem a szeméttelepre került - de mindig megsajnáltam, hála Istennek!)

    High-End nem célom, 58 évesen az embernek már úgysem jó a hallása, meg pénzem sem volna rá. De piszok jókat játszom most vele. (Alakítgatom a szokásos standard alapkapcsolást.)

    Lemaradt: ez lesz a végleges doboza, ha egyszer végre ideér. Cipőkanállal kell majd bele passzírozni a cuccost, mert annyira picike: [link]

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák