Új hozzászólás Aktív témák

  • ph_5.5

    aktív tag

    válasz ecaddsell #4308 üzenetére

    Lakásfelújításban vagyok hónapok óta. Dekopírból, hőlégfúvóból megvettem a Stanleyt, akkus fúróból és csavarozóból meg a DeWaltot nézegettem. Amikor jöttek a műanyag ablakosok, a DeWaltot nem dicsérték- mert épp szervizben volt. Nem első alkalommal... így arról lemondtam. Most volt ez a nagyon olcsó kivitel, erre megfelel csak meg kell szokni.
    Van egy vezetékes 20 éve vásárolt még zöld (Made In England) B&D ütvefúróm. Azzal keverem évek óta pl a csemperagasztót, meg elég sok km luk is van már benne. Mégis bírja, nem üt a tokmány, nem erőtlen a motorja. Itt a B&D-t mindenki szidja (az újabb termékeket). Sarokcsiszolóból kb 5 éves zöld Bosch van. Vettem hozzá szegmentált és sima kő és csempevágó korongot. A mostani felújításnál régi metlachi lapot és betont is vágtam vele elég sokat. Még bírja... Ha ez a Parkside elmegy addig mechanikailag mint az akkuja akkor megérte. Egyébként mivel ez Einhell... túl sokat nem vártam tőle. Azt meg hozza. (az Einhell árának 2/3-ért)

    https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/fiat/bravo/fiat_bravo_1.4_t-jet_dynamic-20893206

Új hozzászólás Aktív témák