Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    válasz axioma #3969 üzenetére

    Ha a külső sávból úgy jön be a belsőbe mások közé hogy kihasználja az EV tudását és már a külsőben felveszi a belső sáv ritmusát semmi bajom nincs vele.
    Sőt villantok neki hogy gyere nyugodtan.
    Mert indexel amikor már 127 re gyorsult.

    A valóság ehhez képest az hogy megyek szépen 135 el, figyelem a mögöttem gyorsabban érkezőket, és egszer csak index nélkül ki rántják elém 110 el. Aztán óvatosan fel gyorsulnak 125 ig, majd diadalmasan néznek hátra amíg el megyünk a 4 kamion mellett, hogy ennél többre ne is számítsak.

    Nekem utóbbival van bajom.

    Két évig dolgoztam úgy, hogy 3 nap Pest 2 nap (itthon) Szeged. Ez kb 100 ezer km volt, 2 év alatt az M5 ön.

    Abból sose volt bajom ha az akár szabálytalanul túl gyorsan érkezőkre figyelve arra vigyáztam hogy aki akar had menjen. Abból hogy valaki oda nem illő tempóval közlekedik majdnem minden nap.

    És nem az olyanokról beszélek akik a belső sávban 125 ről 70 re satut nyomnak mert meglátják a veda kaput. Én meg jövök mögötte, már el engedett gázzal mert mindjárt befejezi a kamion előzést. Ehelyett taposom a féket és imádkozom hogy a mögöttem jövő is és az összes mögötte jövő olyan nagy követési távolságot tart e mint én és lesz e idejük megállni.

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák