Aktív témák

  • Cyberpunk

    félisten

    Megint hanyagoltam az írást ide, most kicsit pótolnám a lemaradások kis összefoglalóban mi történt kerékpározás ügyben az esetemben. :)

    Szóval ott hagytam abba, hogy a Kuota Kharma bicajom eladva, s tervezhetnek egy másik bicaj vételt. Na szóval a kinézett Colnago végül nem jött össze egyéb főleg technikai hiányosságok miatt, már mint ami a bicajt illeti. Egy hétig elvoltam bicaj nélkül, de aztán muszáj volt venni egyet, és mivel jön a tél így egy egyszerűbbre esett a választásom. Egy Fondriest nem tudom a típusát alu váz, karbon villával. A szett rajta Ultegra 9 sebességes. Valamikor a 2000-es évek közepen készülhetett, egyébként szép állapotban van, keveset használták. :) (képet nem tudok most feltölteni, Safariból valamiert nem megy.) S váz méretben is jobb 54 cm hosszú, nem az igazi még, de megteszi.

    Távolabbi kilátások tervezek egy komoly karbon bicaj össze rakást, tavaszig van időm. Van is már kinézett váz, ami tetszik, meg méretben is passzol. Egy Orbea Orca gold, a váltó szett még kérdéses 10-es rendszereknél maradnék, Record, vagy Red, majd eldől.

    Most a kitűzött cél a 20 ezer km elérése ez meg is valósulhat már csak 300 km van vissza. :D

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Aktív témák