Aktív témák

  • Cyberpunk

    félisten

    Üdv mindenkinek aki erre vetődött. Ezt a blogot/topicot azért hoztam létre, hogy megosszam veletek kerékpározásaim élményeit, annak minden örömével és bánatával együt. Tervem szerint minden egyes tekerésről készül itt egy bejegyzés, így szépen nyomon lehet követni majd a ténykedésemet, és hát nekem is ösztönzőleg hat valamelyest az, ha megoszthatom másokkal a tapasztalataimat. :) a bejegyzések formája nem lesz túlbonyolítva egy Strava link, amin látni lehet az útvonalat, sebességadatokat, szintkülönbséget, menetidőt. És az adott tekeréshez egy rövid szöveges élménybeszámoló.

    Nos kezdjük is a mai nappal!

    Mai tekerésem 32 km link. 16 óra után indultam el otthonról, így csak egy rövid táv fért bele még mielőtt komolyabban rám sötétedett volna. Igazából eredetileg csak Tengődig terveztem, mivel elég erősen fúj a szél, komoly széllökésekkel, de aztán keveselltem azt a 20 km, így rátettem egy lapáttal még. Tabtól már jó tempót tudtam menni hátszélben az némileg kompenzált. A napi meglepi egy cica volt, ami kiugrott elém úgy 30 km/h-s sebességnél, valahogy a cicák igazi hullajelöltként viselkednek, és egy őzikével is találkoztam. :D

    [ Szerkesztve ]

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Aktív témák