Új hozzászólás Aktív témák

  • HaZse

    őstag

    válasz Tenken #362 üzenetére

    Na megcsináltam a dmark06-os gigatesztet.

    A következő eredmények lettek:
    IGPU@1920-külső monitor dokkolóval [link]
    EGPU@1920 (optimus) - külső monitorral dokkolóval [link]
    EGPU@1920 (optimus) - külső monitorral a GPU-ra kötve direktben [link]
    IGPU@1366 - noti beslő kijelzőjén [link]
    EGPU@1366 (optimus) - noti belső kijelzőjén [link]

    Bónusz:
    GTX660OC@1920 külső monitorral a GPU-ra kötve direktbe (itt nem ment az IGP, optimus) [link]

    A gépemen jelenleg a legjobb megoldás ha be van kapsolva az optimus és külső monitorral használom, utánna az optimus első kijelzővel.

    Érdekes módon a direkt külső monitorral meghajtva DX9-ben jóvl kisebb eredmény értem el, mint dx11-es tesztben. Tehát ha dx9-es játékot használok, akkor az optimus technológia jótékony hatással van, de egy dx11-es játéknál már nem. Remélem eme kis tesztcsomag mindenkinek ad valami pluszt.

    Amúgy gondolkodok egy QM-es i7-es proci cseréjén, csak kérdés, hogy a hűtő elég lesz-e, ami a 5320-asomban van.

    Szerk: Azt még elfelejtettem megemlíteni, hogy semmit sem állítottam a 3dmark06-os beállításain, tehát külső monitor nekem FHD-s, de a teszt csak 1280x1024-ben futott le, míg belső lijelzőn viszont a HD felbontáson csak 1024x768-ban.

    [ Szerkesztve ]

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Új hozzászólás Aktív témák