Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    Sziasztok

    Csatlakoztam a klubhoz egy rövid ideig, de lehet hogy tovább is, még nem tudom.
    Problémám a következő, hátha tudtok valamit mondani rá. Adott egy laptop T500 kétkártyás ati intel, atit biosban tiltottam, egpu egy exp gdc adapter express cardos változat, hozzá a dell 220wattos táp, kártya egy gtx 750ti.
    Rendszerfelállás után adapter bedug, felismeri a kártyát, driver telepít, második indulásnál 12 hibakód.

    Rendszerben 8 giga ram van és 64 bites win7 . 12-es hibával küzdöm még majd megoldom valahogy, nézem a sok leírást de nem sikerült eddig az iasl-t szerkeszteni biztos én voltam a béna.

    Na de gondoltam egyet és próba idejére betettem a laposba 3 giga ramot, mert ugye tolud van, erőforrást egyből megkapta a gtx 750ti. Őrülünk :DDD de belső kijelzőn nem megy a dolog, külső kijelzőn megy a móka csak.
    Kérdés hogyan lehet csak belső kijelzővel használni a dolgot? Lehet hogy ez az ich9-es chipset miatt van régi a gép?

    Setup 1x-em van(30-as verzió) mit kellene beállítani benne hogy a ramhibát kilőjük 12-es kód mivel rengeteg opció van. Vagy inkább szerkeszteni kellene a asl-iasl párost? baromira nem megy a leírás alapján sem.

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák