Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    Sziasztok! Vettem egy Razer Deathadder V2-t, és iszonyatosan szenvedek vele, nem birom bekonfigolni, vmi nagyon nem kóser vele és nem tudom, h micsoda...
    nagyon furcsa, 3500dpi-n kb használhatatlan mert iszonyat pontatlan és kezelhetetlen, össze-vissza csúszkál a kurzorom, nem találom el a windowsban sem az ikonokat, konkrétan olyan mini íveket ir le a kurzor, h kikerüli amire rá akarok kattintani -.- .Egy razer mantis control egérpadom van ami szövet egérpad. Elképzelhetö, h a szövet apró (azért minimum 1-2 millis kis hálós réteg van a tetején) egyenlőtlenségeit érzékeli és ezért csúszkál el? Kb 3 éves a pad, le volt már öntve ezzel-azzal, de látszolag semmi baja, a tenyeremmel ha nagyon lágyan simogatom érzek1-2icipici dudort itt-ott, de nehogy már ez okozza...:S:S De ez ugyanigy másnál is elöfordulhat, furcsa, h erről a problémáról mástól nem hallottam -.-
    Szóval én egyenlőre nagyon szenvedek vele, sehogy sem akarja azt csinálni amit én akarok, pedig fogását totál megszoktam mert egy az egyben az előző egerem (ms 3.0) aminek az optikai szenzora tökéletesen müködött.
    Ha vkinek van vmi jó konfigötlete (sens, dpi, hz....) az irja meg plz illetve vmi diagnózisa a problémára!
    köszi szépen elöre is!!! ( több commentet is várok, ne fukarkodjatok
    örök hálám, csocsi all

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák