Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoolee1976

    aktív tag

    válasz csababarca #606 üzenetére

    Pontosan mire gondolsz?Nekem a legtöbb edzővel lehet pl LWF ből SS csinálni stb.De pl sok edzőnél nem lehet a CM eket feltolni a tizenhatos elé,csak max a felező vonalig.Kevés olyan edző van akinél.pl a 1 és taktika merőben más mint a 2 és védekező, legalább is én így érzékeltem.De pl berakhatsz védekező 2 taktikára egy teljesen más felfogásban játszó edzőt,csak kérdés hogy a csapat milyen csapatösszetartással fog akkor játszani.Ezért szeretek olyan játékosokat kifogni akik rengeteg poszton bevethetők.A Vidal az ilyen,szinte mindenhol 85 felett játszik nekem.

    Zoolee

  • Cambi

    tag

    válasz csababarca #606 üzenetére

    Eléggé be vannak korlátozva az edzők, azért van ilyen nagy "jelentőségük" igazából.

    Áltálaban ami mindenhol változtatható, az a CM-DM, DM-CM, esetleg CM-AM néhány esetben. Javítsatok ki, ha tévedek.

    Zoolee én most pont Sevchenkot vettem meg Ps-en, de 4 meccs alapján korai lenne véleményt mondani róla. Egyelőre rúgtam vele 14 gólt és nullát kaptam.

    Arra emlékszek, hogy a védelmi vonala egyáltalán nincs feltolva, amit szeretek, és amit te is keresel. Emellett short pass ami fontos volt nekem, illetve elég védekező formáció, mégis úgy éreztem, hogy a támadóbb szellemű szélsők és az egy csatár elég lehet a gólok szerzéséhez.

    Titkon azért reménykedtem, hogy az egyik CM-et legalább át lehet rakni AM-re, de itt pont nem engedte... Két CM, egy DM viszont elég atombiztos rengeteg labdát lehet velük szerezni, de majd még tesztelem az ukrán managert.

    Egy biztos, a 433-as kiugratósdit sose tudtam én se játszani, vagy hogy a CB-vel indítsam a csatárokat, úgyhogy a jó kis labdabirtoklós formációkat kedvelem én is.

Új hozzászólás Aktív témák