Új hozzászólás Aktív témák

  • Cambi

    tag

    Na ennek örülök, hogy ilyen sokan írtatok mostanában a játékról. :)
    Én eddig PC-n játszottam, de sajnos a tápom meg fog halni, jelenleg 10-30 perc után újraindul a gépem játék közben, úgyhogy míg ez a probléma fennáll letöltöttem a Lite verziót Ps-re. Igaz a felbontás kisebb és a grafika is csúnyább, viszont szerintem sokkal-sokkal többen nyomhatják itt.

    Gépen nem volt sok 1vs1 meccsem, inkább csak coop, viszont az feltűnő volt, hogy ott 700-900 alatt nem is sorsolt soha ellenfelet valamiért.

    PS-en most az első 4 meccsem során nem adott be 500 feletti játékost, meg is lepődtem, igaz vannak még ezüst játékosaim is bőven, úgyhogy kegyes volt hozzám a játék. Hosszabb távon ezt nagyon tudnám díjazni, hogy mivel többen játszanak itt, vegyesebb a játékerő is, illetve változatosabb.

    Zoolee te 1-2 csillagos csapattal játszol 5 csillagosak ellen is jól értettem? :D

    Akkor azért remélem nem annyira lepődsz meg, hogy kapsz egy kiugratást a védőid meg néznek, mint megye 2-ben.

    Én a magyar játékosokkal szeretek legjobban játszani, meg is szereztem 1-2 hét alatt az összes magyar játékost ide is PS-re, de azért inkább benyomom akkor a hasonló erejű csapatsorsolást, mielőtt agyvérzést kapnék. :)

    Pc-n mondjuk nyertem 4-5 sima online meccset Magyarországgal ilyen Real Madridok ellen, de ott azért kell szerencse is, meg hogy az ellenfél ne legyen skilles, különben tényleg esélytelen, és azért ez így reális is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák