Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz TrueGooner #85 üzenetére

    1. nem önmagában a monetizálással van a gond, hanem annak az árával 36 euró - PC-n ha jól látom - szerintem és ahogy te is írtad:

    Továbbra sem értem a sírást amit előre lerendez mindenki az egész interneten (redditen, twitteren, mindenhol...)

    Van az a vicc amikor bemondják a rádióban, hogy mindenki vigyázzon az autópályán mert egy őrült szembe halad a forgalommal, ekkor egy fickó aki szintén az autópályán halad egy kocsiban és a rádiót hallgatja megszólal: "egy ? mindegyik!"
    Tehát khmm.. ő az aki szembe halad a forgalommal........

    Tehát ha MINDENKI és mindenütt SÍR akkor lehet nem velük van a gond, hanem a KONAMI koncepciójával.
    Csak szólok, hogy a PES 21 11k-ról indult megjelenéskor és most csak ezt a 2800 Coin-t a játékhoz 12,6k-ért akarják adni egy INGYENES játék mellé, szerintem ez több mint pofátlanság.

    Engem csak általánosságban zavar ez a hozzáállás szerencsére az online játék nem nagyon érdekel az offline tartalom pedig ha nem lesz megfelelő - ML DLC - akkor maradok a PES 21-nél amihez a SmokePatch csapata készít kiegészítőt legkésőbb novemberre.
    Persze ha a PES 22 ML DLC-je nem fog egy teljes játék árába kerülni és lesz hozzá MOD - az említett SmokePach-től - hiszen miden licencet nem tud megvenni a Konami - az pedig, hogy mondjuk a Spanyol bajnokságból csak 1-2 csapat van megcsinálva nekem kevés - akkor majd megveszem.
    Számomra reális a maximum 6k Hu forint kb. 15 euró

Új hozzászólás Aktív témák