Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nandinagy

    addikt

    válasz bodnar123 #5097 üzenetére

    Az régen volt a 30 meccses wlnél, már ha jól tudom más. Most formát néz ami 0-8ig lehet, tehát ha 8-0-ba állsz akkor olyat kaphatsz aki szintén 8t nyert zsinórban. Ha meg 12-0-ba kikapsz akkor olyat fogsz kapni nagy eséllyel aki szintén 0-s formában van. Ezért van általában az, hogy vereség után jön egy könnyű meccs. Aztán javítson ki valaki ha nem így van a matchmaking.

    16 lett a hétvége, nem panaszkodom bár volt 2 olyan meccsem amit tükörsimán nyerhettem volna csak a játékosaim Arsenalost játszottak azt 30 lövés 0 gól :D
    Igazából 2 dolgot tudok tanácsolni mindenkinek. Egyrészt legalább 1 meta gólt gyakorolj be, legyen akár a szöglet,trivella timeddel,tekerés timeddel,german cross amihez tudtok nyúlni ha látszólag szar a játékmenet és gólt szerezhettek vele. A másik meg védekezésnél, az R1-t ne használjátok folyamat, kihúzza a védőket a passzsávokból. Tényleg csak csapdázásra jó a second man press, de olyan szinten buta az AI, hogy a legrosszabb embert hívja oda mindig aki fix zárt egy passzsávot hátul. Nem szivesen mondok ilyet, de idén sürvebben érdemes nyomkodni a szerelést mert másképp nem szerzel labdát. Sokan egyébként ott rontják el a védekezés részt, hogy ha van beinduló ember akkor nem azt veszik fel hanem kirontanak a labdásra. Ha sikerül a szerelés levettél 2 embert ha meg nem akkor -1 védőd hátul. Szerintem nem éri meg a kockázatot, és ellenfélnél is sokat látom ezt.

Új hozzászólás Aktív témák