Új hozzászólás Aktív témák

  • VS461

    tag

    Sziasztok!

    A 0204-esem érdekesen reagált ma az ASIO4All-ra. Foobarban próbáltam a saját driverével, de sokszor megszakad a hang zenelejátszás közben, valamikor csak röccen egyet, valamikor meg megáll a zene. ASIO4All-t próbáltam már, nem is volt baja, de most teljesen kiakadt tőle a foobar, majd a Win7-et is kékhalálozásra tudta kényszeríteni. Újraindulás után a foobar sem működött, már a sima analóg E-MU hangkimenetet kiválasztva sem. Újraindítottam, és minden a legnagyobb rendben. Szeretem az ilyen hibákat... Tudom, hogy zenehallgatásra nem igazán van szükségem az ASIO-ra, de gondoltam, kipróbálom - hagyom is a fenébe.

    Egyébként nemrég raktam össze a mostani kisgépem, amihez megint elő kellett bányászni a 0204 telepítőjét, mert PnP nem működik, a neten driver nincs fenn, csak valami harmadkéz oldalon találtam meg a béta drivert, amit időközben megtaláltam a CD-n is. A Creative mérnökeinek ezúton is szeretném megköszönni a másfél éves béta drivert, amit csak másodjára ismert fel a Win, és sok sikert kívánok további áldozatos munkájukhoz :(((

    Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

Új hozzászólás Aktív témák