Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biga

    senior tag

    válasz scr #808 üzenetére

    Minőségi és kiváló háttérszolgáltatással rendelkezik (pláne, ha idegen nyelvű könyvek is érdekelnek, akkor Kindle (a sima vagy a Touch, ahogy tetszik. A sima 79€, a Touch 129€ meg persze hogy hazajusson). Kapsz hozzá pl egy emilt, amire egyszerűen ráküldöd a könyvet és az olvasón megjelenik. Na és persze a piac talán legjobb e-ink kijelzőjét

    Hasonlóan jók (kevesebb háttérszolgáltatással, de majdnem hasonló minőséggel) a Pocketbookok. Abból mondjuk most kifuttatták (nagy szvfájdalmamra) a jó alapkészüléküket (a Pro 602-t, 603-at meg a 612-t), cserébe a mostani alap fele annyit tud, mint a kindle sima olcsóbban. A Touch viszont szolgáltatásban pl jobb, mint a Kindle Touch. Cserébe viszont sajnos drágább.

    Ott van még a Nook, ami hasonlóan jó ezekhez, de Mo-on nehezen beszerezhető.

    Olcsóbb cuccok közül a Wayteq és a Koobe.

    Én vagy másfél éve foglalkozom a témával, azóta kb ezekkel foglalkoztam behatóbban (végül nekem Kindle Touch lett és most tervezek egy Pocketbook Touchot venni). A többiek majd írnak a saját tapasztalataikról is :)

    ''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

Új hozzászólás Aktív témák