Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz Pierre75 #1382 üzenetére

    Hany konyvet olvasok -> sima konyvnel igazad van, de ha oktatoanyagok, keszulekleirasok, hasznalatik, aszf-ek, kondiciolistak... miert ne lehetne velem, ritkan kellenek, es akkor is mondjuk 5-10 sort megkeresni, hogy hogyan is volt az. (Persze mivel nincs me'g ilyen kutyum, franc tudja, hogy erre az e-olvasot fogom-e elovenni.) Folyamatosan olvasando konyvbol tenyleg eleg 5-10 fele hangulatubol 3-5 db, az is csak azert, hatha valamelyik par oldal utan nem tetszik, legyen hasonlo tartalek.
    Garancia: nem emlegettem, usa-osztrak ugyanugy nem er semmit, vagy mire gondolsz? Vagy hogy kindle-hoz kepest a cybook? Hat, kijelzotorest nem gariznak, es az a leggyakoribb kindle hiba, vagy tevednek? A maradek meg az igy jartam esete, kiveve ha Ausztriaig amugy is menne'k (voltunk mar ugy a nyaralasi uticel kivalasztasaval, hogy melyik szomszedos orszaghoz kozel atruccanas miatt, ugyse 20km-re akarunk menni ha mar elindulunk, de persze ez csak egy extrem pelda, es nem garirol volt szo).
    Calibre: me'g nem hasznaltam, de hallottam jokat rola.
    En konyvet olvasashoz a tipusa alapjan keresek, a tenyleges polcon is. Az irok vagy cimek szerinti sorrenddel csak akkor tudok valamit kezdeni, ha konkret muvet keresek (es a ket adat kozul emlekszem valamire - mondjuk nem bovitheto memorianal legalabb nincs atlapozhatatlanul sok rajta ;) -- bocs, nem volt komoly, de magas labdat nem hagyhattam ki).

Új hozzászólás Aktív témák