Új hozzászólás Aktív témák

  • csibe1

    addikt

    válasz fertilio01 #8173 üzenetére

    Nekem ilyen elvárásaim voltak az ebook olvasóval kapcsolatban:

    - lehetőleg ne hagyjam ott a gatyám is a boltban :DDD

    - ne kelljen szenvedni a formátumok miatt (konvertálgatás, a pdf az nem ebook)

    - olvasásra használom, zenét hallgatni van más céleszköz, wi-fi ha van oké, de megvagyok nélküle is

    - bővíthető legyen a memória

    - érintőképernyő (nekem) nem lényeges

    - világítás nem kell (azóta már megfontolnám, de akkor volt pár olyan vélemény, hogy elég sérülékenyek, ezért lett a sima)

    - itthoni garancia

    Érdemes utánanézni az érintős olvasóknak (pl. Touch Lux 2), mert az edigi oldalán elég érdekeseket írnak, nálam ezért is esett ki.
    Az én befutóm egy PocketBook Basic 2-es lett a fenti szempontok alapján (2 év garancia).Nézegettem a PocketBook Mini-t is, de mivel az nem bővíthető ezért kiesett.
    A Basic 2-est kb 3 hónapja használom, szerintem nagyon korrekt és egyszerűen kezelhető olvasó.
    Ezalatt talán 2db epub volt amivel kicsit problémázott, de a másik olvasóprogramjával megnyitva azokkal sem volt semmi gond.Nálam még a gyári szoftverrel fut.
    A menüje magyarra is állítható, (az elején alapból angolra áll be),nincs agyonbonyolítva.
    Nálam átlag 2-3 hetet bír az akksi, attól függ mennyit olvasok. (4-5 óra/nap)
    Első indulásnál kicsit tovább tart a könyvek beolvasása kártyáról(16GB--kb 5 perc,nem mértem),utána hamar meglátja az új dolgokat, amik meg is jelennek a főképernyőn.
    A választás a tiéd! :)

    " Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Új hozzászólás Aktív témák