Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    válasz M.Ildiko #23992 üzenetére

    Nekem volt Pocketbook Touch Lux 5, Inkpad 3, mindkettőt szerettem így a márka részemről ajánlott. Most egy Onyx Boox Nova Air-em van ami Androidos, napi fél órát olvasok esténként, kb. 3 hetente töltöm. Én sem használom ki az Android előnyeit igazából, de ott a Play áruház amiből könnyen le tudsz tölteni más olvasó programokat, office alkalmazást, felhőnek ott a Dropbox, Google Drive meg ami csak létezik, böngészőnek is azt használsz amit csak akarsz, a könyveket kábel nélkül rá tudod küldeni böngészőből... szóval kapsz egy stabil és fasza olvasót az Android összes szabadságával.
    Én személy szerint ez alá már nem megyek és bár árban ez már túlmegy a kereteden, de igazából az Android miatt hoztam be én is példának, hogy bátran veheted az említett márkát. :K
    hockeyapu szokta tolni, hogy az Onyx a legjobb és emiatt ez már szállóige lett itt (látod, most is előkerült :D ) de amúgy nem véletlenül és minden alap nélkül mondja, nagyon jó cuccok ezek. :K
    Egyébként online megrendeled az Alzáról, 14 napig nézegeted, ha nem tetszik visszaviszed, még emberrel sem találkozol a folyamat közben, senki nem kérdezi majd meg miért akarod visszavinni - leadod, másnap kb. jön vissza a pénz. Próbálj ki egyet, szerintem nem fogod megbánni. Ha Androidos az csak plusz, vagy kihasználod a lehetőségeit vagy nem - de legalább van rá lehetőséged. Egy zárt rendszernél meg ugye amit látsz azt kapod (még ha sokszor nincs is semmi gond ezzel mert végülis ezek csak ebook olvasók).

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák