Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz Prosector #431 üzenetére

    Nincs mar quest giver.

    #432: Nem aktiv a kuldetes.
    Elmentem oda is ahol vegzodik a mellek kuldetes, de nem volt ott se.
    Az a baj nem emelkszem felvettem volna, de lehet, hogy eltunt, sokan panaszkodnak bugokra, hogy eltunnek az inventorybol dolgaik.

    Sajnos apro bosszanto hibakkal tele van a jatek, 1.4-es patch ota pl. mikor kilepek a jatekbol es masnap vissza, teljesen random helyen talalom magam, de volt mar olyan, hogy Slums-bol Old Town-ba rakott es forditva.
    Tobbszor beestem a palya ala, sot egyszer sikerult ugy atrugranom egy falon, hogy olyan szobaba kotottem ki amibol nem volt kiut, az volt a szerencsem, hogy meg nem mentett a jatek, kulonben lottek volna a kozel 60 ora jatekidomnek.

    Aki sik terepen gyilkolaszik ejszaka, az vigyazzon ha felkell a nap, es elkezdi felvenni a legyilkolt zombik altal elszort csomagokat, szokott jonni a semmibol egy sarga ruhas palackos rohanva, es felrobbantja magat, 3x haltam meg igy, szedegettem a csomagokat aztan egyszer csak ott termedt es buuuummmm, pislogni nem volt idom, nem, hogy cselekedni barmit is :)

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák