Aktív témák

  • Rudee29

    újonc

    Sziasztok Fórumtársak!

    Tisztában vagyok vele, hogy többek közt ez a téma is már százszor lerágott csontnak nevezhető, de még 10 évvel a Dragonball Z sorozat itthoni betiltását követően sem került ki sehonnan a sorozat 291 epizódja.

    Egyik barátom javasolta ezt a topikot --> [link], pár nap alatt végig is olvastam, de mivel a témát már lezárták, ezért valójában nem tudom, hogy végül mi lett a 202 nevű srác által kreált dvd-k sorsa. Sikerült-e végül kiadatnia? Netán megtartotta magának őket?

    A Dragonball Zed magyar szinkronjaival kapcsolatosan a Youtube-on rábukkantam pár részletre:

    [link]
    [link]
    [link]

    Van egy gyűjtés, ahol a rajongók gyűjtenek a sorozat tv-ben nem vetített részeire, de a sima Dragon Ball-t (főleg az első 12-13 részt) nem tudják megszerezni, mert azokat állítólag nem archiválták, de meggyőződésem, hogy valakinek biztosan megvan. Ha a 202 által készített dvd-ket nem lehet megvásárolni, akkor én magam is szeretném elkészíteni azokat, hogy végre valahára teljesen jó minőségben meglehessen mindkét sorozat. A Dragonball GT-t nem szinkronizálták le, ez a 202 által nyitott topicban ki is derült, mert valaki egyik alkalommal DC-n belebotlott a Dragonball volt hangmérnökébe és tőle tudták meg ezt.

    Tehát ha valakinek netán van ismerőse, akinek ez a kincs a birtokában van, esetleg ő maga is itt van a fórumozók között, akkor azt kérem írjon pü-t vagy e-mailt. Természetesen fizetnék is a szinkronokért, nem vagyok papa-mama milliomos csemetéje, de a mostani gazdasági válságra való tekintettel szerintem bárkinek jól jön a plusz pénz, pláne úgy, hogy a szinkronok eddig csak otthon a szoba sarkában porosodtak. :)

    Segítségeteket megköszönöm! :)

    Rudee

    [ Szerkesztve ]

  • tomcsi23

    veterán

    válasz Rudee29 #1 üzenetére

    ...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

  • Racecam

    MODERÁTOR

    válasz Rudee29 #1 üzenetére

    Használd légy szíves a linkelt topicot, ezt zárom.

    Com'è diverso il mondo visto da qui

Aktív témák