Új hozzászólás Aktív témák

  • Petyka366

    csendes tag

    válasz Ghostman78 #211 üzenetére

    Én segítenék nagyon szívesen, de nekem nem HDMI-s a tabom..... Alapból ki sem próbáltam ezt a fajta tárhely cserét :(. Mondanám hogy lementem neked ennek a ROM-ját, de sajnos nem egyezik a két gép chipsetje sem :( A HDMI-s (DPS IQ 7.1?!) Allwiner A31S chipsettel van szerelve, az enyém (Garis papíron rajta van IQ 7.2) HDMI nélküli változat Allwiner A33-as chipsettel van szerelve. Nem tudom mennyi lehet a különbség a két kütyü között, de nálunk nem működött (állítólag) a tárhely csere sem. Amit ajánlani tudok az a CPU-Z nevű progi. Az talán megmutatja az IQ7 nevű felírat mellett, hogy mi a táblagép eredeti (?!) neve, az alapján van fent Kínai ROM ami esetleg passzolhat :). Nem tudom mennyi veszteni valód van, ha nem sikerül feltenni, visszaviszed és kapsz rá egy új ROM-ot. A nagy "riaszgatásokkal" ellentétben nekem 6 nap volt a szervíz.

    Ha kész, Root után Link2sd és megvenni a PLUS-t, mert azzal tökéletesen működik a tab :D. Nekem nagyon jól futtat mindent, el tudok vele bohóckodni még ha gagyi is :D (Jobbra nem futi sajnos :/)

    Kis referencia a Tabnak :). Csóróknak tudom ajánlani ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák