Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • heavygrip

    aktív tag

    válasz Daelion #671 üzenetére

    Én is így vagyok vele, megunhatatlan pl az,amikor kirúgja a lábát és leveri egy ütésből a földre,vagy csak simán ketté töri a térdével a derekánál ,na meg sorolhatnám :D nagyon rá feküdtek ennek a glorynak a kidolgozására, már az elődben is le dermedtem - főleg amikor szét térdeli a fejét a falba - ,de annél még át élhetőbbre sikerült. Nem is használok glory kill gyorsított (seek and destroy?) mert élvezet nézni, csinálni az egészet.

    Én az előzőnél nem is vettem fel a drónokat,itt csak azért, hogy kimaxoljam az első slotot ,de őszintén szólva a sörétesnél a sorozat lövőt, gép fegyvernél a rakéta vető részét,illetve a plazmánál az egyiket ( azt,amikor közel megyek és egy gomb nyomasból robbantok,vagy adok egy plazma löketet) szoktam használni.
    Majd a második slotnál fel sem veszem eggyiket sem, megpróbálom azt amit az elődnél.

    Én úgy voltam vele,hogy amint végig viszem,elkezdem az első doomoktól,de túl sokat vártam az eternalra -2018 E3 óta - így nem bírtam letenni :D most pénteken is neki fogok kezdeni.

    (#672) pitepeti71:
    Na nekem meg pont fordítva megy, a láng szórót reflexből nyomom, és mindig sikerül feltölteni a pajzsom, valahogy az jobban rá áll a kezemre. Azt remekül össze tudom hangolni a glory-val:
    Van hogy 3-4 démon is stagger-er, mielőtt megadnám nekik a kegyelem döfést gyors lángszóró, aztán a végére maxos is a pajzsom :DDD
    Annyi hogy a lángszóró nem az R betűn van,hanem a görgőt kell megnyomni az egeren, nekem ez jobban kézre áll.
    Harc közben meg szignifikánsan sokat használom a sticky bombot. Szinte random el lehet lőni hátrafelé kettőt, vagy hármat, majdnem....
    Végülis jó taktika, frankón tovább lehet jutni ezzel a módszerrel is. Kinek mi,nekem a sticky bomb nem jó,mert folyton gloryzom őket. Tényleg a lelke lett ez a rendszer a játéknak. :)
    Elég drága cucc volt ahhoz, hogy 10-15 óra alatt, átlendüljek rajta.
    Na igen,nem is szabad át lendülni rajta, szerintem kezdj neki, kár a platform részek miatt kihagyni. :) Nekem már 60 órám van benne,de simán beletolok 400at,mint az elődbe is tettem.

    They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

Új hozzászólás Aktív témák