Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maxtro

    csendes tag

    válasz gex75 #1 üzenetére

    "es ami te beallitasz tools/preferences/bandwidth-nel, az tenylegesen ugy lesz?"

    Ami a bandwidth-et illeti én úgy vettem észre hogy működik. Max.-ot lehet beállítani például alapba letöltés 50 KBps a feltöltés 10. Namost egy 512 KBps elméleti sávszél letöltésnél 512 nél nagyobbat nem érdemes beállítani, gyakorlatban ez mindíg kisebb. Azt hiszem ezzel nem mondok újat. Tehát függ az előfizetett sávszéltől és a torrent feltöltöinek,seedereinek számától sávszélességeitől.
    A tapasztalatom az, hogy volt mikor a torrentek jöttek le olyan 400-450 KBps-el, akkor hogy maradjon sávszél másnak is (6 gép van hálóba kötve) levettem 200- ra és a statistics menüpont alatt grafikusan nagyon jól lehetett látni hogy lecsökken a letöltés sebessége ezzel együtt a torrentek mellet megnövekedett a letöltési idő is. A feltöltésnél ugyan az a helyzet. Upload slotot az alap 5 ről át állítom mondjuk 15-re akkor, hogyha van annyi seeder akkor felmegy 15-re. Ja még át szoktam állítani az egyidőben max. letölthetö torrentek számát is az alap 5 ről magyasabbra. Ez is működött. Persze ezek az álítgatások izlések és pofonok, mindenki úgy állítja ahogy neki jó a lényeg hogy működjön.
    Nálam működik.
    Örülök ha segíthettem

    maxtro

Új hozzászólás Aktív témák