Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d4Y.187

    tag

    válasz Finkoo1980 #932 üzenetére

    Szia! Őszintén? Én deluxe-ot vettem, de minden fillért megbántam ami erre elment. Az online része használhatatlan, pénzdíjas versenyek nincsenek és nem is lesznek, a játék ugyanaz mint az előzők, csak más a neve. Ha mindenképp meg akarod venni, szerintem lesz még nagyobb akció is mert a játékosok létszáma rohamosan csökken, szóval érdemes várni még egy kicsit. Egyébként torrenten fent van a deluxe is... arra hogy két hét múlva megund és letöröld, az is megteszi. Bár nem vagyok híve az illegális tartalmaknak, de annak mégkevésbé hogy zs kategóriás címekkel évente lehúzzák az autóversenyzés rajongóit.

    .: 3o 62o 9282 :: wehaveit.hu :.

  • d4Y.187

    tag

    válasz ndlx #934 üzenetére

    RBR-NGP (ingyé), iRacing RX és dirt oval, rF2 offroad és az rF1 offroad modjait már nem is kell végigsorolni.
    a fentieket nem tudod konzolon játszani, ez a cím viszont elsősorban konzolra készült, és onnan portolták pc-re. :)
    itt figyel nálam mindegyik, aktívan versenyeztem a legtöbbel, nem a hasamraütve írom amit írok :) nagyjából van képem arról hogy hol-milyen hiányosságok vannak és ez miért és hogyan nehezíti meg vagy lehetetleníti el a játszhatóságot vagy a versenyeztethetőséget.

    ez persze nem azt jelenti hogy egyet kell értenünk, aki szereti a dirtrally2-t, az ne kínozza magát olyan címekkel amiket nem szeret, csak mert én vagy valami random pro szimes azt mondta. illetve nem lesz senki sem kevesebb attól hogy nem szimezik, tehát semmi szükség arra hogy 'szimulátor' jelzővel illessünk valamit, ami nem üti meg azt a szintet. :)
    ezutóbbi ferdítéseknek viszont azok a fiatal pilóták isszák meg a levét akik irl is versenyeznek és a büszke arcade-osok elmagyarázzák nekik hogy egy adott konzol port bizony szimulátor szinten van. nagyon könnyű rossz szokásokat felszedni az ilyen vagy ehhez hasonló autós játékokból, amiket leépíteni már sokszor nagyon nehéz és még a gokartpályákon is nagyon drága az extra időt és energiát befektetni ami ehhez szükséges.

    .: 3o 62o 9282 :: wehaveit.hu :.

  • d4Y.187

    tag

    válasz D.Va #983 üzenetére

    az még hagyján, de aki kultúrált hangnemben nemtetszését fejezi ki, annak ez a válaszuk: "if you don't like our commitment to equality within our community, you can leave it. Cheers!"

    ha a termékeikkel még nem nyomnák elég erősen az önmegsemmisítő gombot... :D
    bohócok... az autóversenyző köröknél befogadóbb, egymás iránt nagyobb tiszteletet tanusító közösséget elég nehéz találni a sportok között. valahol azért mégsem lep meg, hogy még ezt sem tudják az egészről :D

    .: 3o 62o 9282 :: wehaveit.hu :.

Új hozzászólás Aktív témák