Új hozzászólás Aktív témák

  • Flame_

    tag

    válasz vikike85 #1 üzenetére

    Kitöltöttem, de égbekiáltó ügyetlenség volt a 9-es és 10-es kérdésnél például nem megadni egy "nem tájékozódom/nem fogyasztok ilyet/nem kívánok válaszolni" oszlopot - ha már ki van kötve, hogy minden kérdésre válaszolni kell. Lehet Neked mindennapos a gyógyszerekkel vagy szépségápolási cikkekkel kapcsolatos tájékozódás és vásárlás, de én kétévente három szem Rubophennel jól elvagyok. Az meg van otthon egy dobozkában. A szépségápolás meg micsoda? Huszonéves férfi vagyok: szappan, sampon, borotva, fogkrém, és jó napot kívánok. Vagy az offline tájékozódás, ha a boltban megnézem vásárlás előtt, hogy melyik vécépapír ragad kisebb eséllyel a seggemre használatkor? :F

    De hitelt meg biztosítást sem mindenki intéz, még ha dolgozó, akkor sem. Én általában belőttem azt, ahogy biztosan tájékozódnék róluk/vásárolnám azokat, ha mégis kéne. Ezt alkalmaztam egyébként általában ott, ahol nem tudtam egy semleges oszlopba kattintani, vagy nem választani. Hogy mi jön ki belőle majd az értékeléskor, azt nem tudom, de mindenesetre sok szerencsét hozzájuk :)

Új hozzászólás Aktív témák