Új hozzászólás Aktív témák

  • FazekasLaci

    aktív tag

    válasz Steven1 #412 üzenetére

    Szia!

    Szét ne szedd a tollat, mert kidobhatod! Egyik Wacom toll sem szedhető szét sérülés nélkül!

    Megfogod egy csipesszel a toll hegyét és egyszerűen kihúzod.
    De ott, ahol vetted, ezt nem mondták el neked???
    Ha gondolod, akkor dobj nekem egy mailt: fazekas@grasshopper.hu, bejössz és kicseréljük neked ingyen a hegyet.

    A 10 millió vonás szépen hangzik, de tudd a következőt: ha rányomod, a hagyományos ceruza is jobban kopik... Ez olyan IKEÁ-s megfogalmazás szerintem :)

    A múltkor egy művésznek adtam kölcsön egy A4-es Intuos-t (neked is Intuos-ot van az elmondásod szerint) és másfél hét alatt leamortizálták a hegyét. Mondjuk 5 hegy nálunk kb. 3000 Ft, úgyhogy nem vészes, de a gyártók reklámszövegeit fenntartással kell kezelni. Átlagban kb. háromnegyed évente kell hegyet cserélni, ha nem cseréled és teljesen elkoptatod, a tábla felülete sérülhet, vagy legrosszabb esetben addig kopik a hegy, amíg már nem tudod sehogy sem kivenni és akkor annyi, vehetsz új tollat kb. 30e Ft-ért. A tábla fóliáját (amin rajzolsz, kb. 5-6 ezerért lehet cserélni.

    Üdv

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák