Új hozzászólás Aktív témák

  • majkel

    tag

    válasz talpalavalo #41 üzenetére

    Egyet is értek, meg nem is. Én fotózással is foglalkozom, ebből adódik, hogy rengeteg emlékem van fotóként megörökítve. Én is szeretem a fontosabb, "emlékgazdagabb" fotóimat előhívatni és berakni egy fotóalbumba, ahogy te is említetted. Ez idáig mind szép és jó, de a fotóalbumot nem tudod kitenni a nappaliba.

    Szerintem a kettő nem zárja ki egymást, a technika fejlődése nem feltétlenül jelenti, hogy dobjuk el a régi értékeket, és ahelyett, hogy a fejlődés ellen agitálunk, próbálhatjuk rávezetni embertársainkat arra, hogy őrizzék meg a régi értékeket.

    Az előhívott fotók nekem albumba vannak rendezve, a tényleg nagyon fontosak hagyományos keretben is benne vannak amik ki vannak rakva a lakás különböző pontjain, de van két digitális képkeretem is, amin rajta vannak azok a fotók amik az albumban is és folyamatosan váltják egymást. Nekem is jó, mikor kimegyek egy pohár tejért a nappalin keresztül és minden alkalommal más fotó les rám. Ahogy igaz ez arra is mikor rokonok jönnek látogatóba, akkor feltöltöm rá a közös fotókat, amikhez nekik is emlékeik fűződnek és a családi ebéd alatt mikor rápillantanak akkor ők is mindig más fotóval találkoznak.

    Szóval a lényeg, hogy a kettő közel sem zárja ki egymást, hívd elő bátran a fotókat és ugyan úgy töltögetheted fel őket a digitális képkeretre is! :)

Új hozzászólás Aktív témák