Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    válasz ArthurMiller #810 üzenetére

    Bocs, lehet kicsit félreérthető volt amit írtam. A szárnypróbálgatást úgy értettem, hogy az új felszereléssel. Nekem egyébként tetszik a minősége, igaz a viszonyítási alapom nagyjából csak a saját S5500-asom azon meg nemigen cserélgetek objektívet:) Én szinte minden jobb képemen jelentős utómunkálatot hajtok végre, elsősorban zajszűrést és kontrasztállítást vagy szín telítést mert egyszerűen nem tudok olyan minőséget kicsikarni a gépből amilyet elfogadok jóként, de legalább javíthatatlan hibát nem tesz bele. A faleveleseken kivételesen semmit nem kellett állítgatni csak átméreteztem őket.

    Egyébként milyen géped van? (lehet, hogy egy tapasztaltabb fotós kitalálná az obid típusából is de én még nem:) )

    ThufirHawat: ha jól sejtem, te arra gondolsz amikor a csepp éppen leér a vízfelszínre. Olyat is szeretnék fotózni de most nem arra gondoltam, hanem levegőben szálló cseppekre amikor kb a holtponton vannak, fura krumpli alakúak és szépen csillognak a napfényben.

    [Szerkesztve]

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Aktív témák