Aktív témák

  • Vagyok

    senior tag

    Ez aztán a csalódás. Elmentem a Digilaborba. Megnéztem egy képet, hogy milyen papírra, milyen minőségben dolgoznak. Mint egy jó minőségű reklám képeslap, a felülete rasztás és nem elég fényes. Képeslapnak igen jó, de fényképnek már kicsit izé. Kérdezem, hogy hagyományos fénykép papírra nem lehetne-e mivel ezek mégiscsak esküvői képek vagy mifene, mire jött a válasz, hogy ez más eljárás és nem lehet. A kiszolgálás udvariasságáról se jót se rosszat, az ügyintéző hozzáértéséről inkább nem mondok véleményt, de két kérdésből két nem tom volt a válasz, a vállalási idejük is három nap lett volna.) Na ennyi, irány a Fotomarket (Lurdiház). A kiszolgálás nem valami extra (mint az előző helyen) a hozzáértés hiányosságokat itt is szenvedett, de a vállalási idő MÁSNAP, az ár csak csak 5Ft-tal több (mint már előzőekben taglaltam) és a minőség az igen. A papír mint ha filmről hívták volna elő, teljesen jó. Igaz drágább, de ez az álltalam rendelt ~180db-nál -ami nem kevés- (össz.: 8,1K) ''csak'' 900Ft többletet jelent. Ma megyek a képekért és beszámolok a végeredményről.
    Egy kicsit hosszúra sikerült, de csak azért mertem ilyen részletes lenni, hogy másnak ne kelljen ugyanezt az utat végigjárni.

Aktív témák