Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fao87

    csendes tag

    Sziasztok!

    Budapesten a III. kerületben lakom és 80/25ös sebességű netem van, a problémám pedig az vele, hogy a csúcsidőben (késő délutántól) szinte minden nap jelentkezik (csomagvesztés) packet loss. Ez nem is lenne zavaró, mert pl a letöltés nem szakad meg stb...viszont a netes játékok egyből ledobnak, és mivel ez igen gyakori, így nagyon zavaró. Lehet ez ellen valamit tenni, vagy van értelme jelezni a szolgáltatónak? Router mögött vagyok, de biztos nem az a rossz mivel anélkül is próbáltam. A sebesség egyébként tökéletes, még több is, mint amire előfizetek általában, bár inkább lehetne kevesebb, de az viszont stabil :O .

  • Fao87

    csendes tag

    válasz radi8tor #13902 üzenetére

    Üdv!

    Nálam azért ennyire nem súlyos a helyzet, de mivel főleg munkaidő után szeretném használni a netet így jó lenne ha stabilabb lenne. Tegnapi nap folyamán pl 3-4 órás folyamatos netes játék alatt amiben én voltam a szerver, tökéletes volt minden, 1szer nem panaszkodott senki sem hogy laggolna, sőt inkább ámultak milyen tökéletes :D. Szóval eléggé rapszodikus a dolog, de annyira nem zavaró, hogy ezért lemondanék a nagyobb sebességről. Különben is csak néhány játék érzékeny rá, a többi dologra amire használom meg ideális. Szóval én nem bántam meg hogy leváltottam a tréhómot mert az 1 mbitet el sem érő feltöltés amit a lakóhelyemen mint maximálisat kínáltak, az agyamra ment... :W
    Ja és Skype a 3-4 óra alatt meg sem reccent, VOIP telefonnál sem tapasztaltam minőségromlást a tréhomos előfizumhoz képest, szóval nálad lehet, hogy vmi extra nagy gáz volt :(
    További tapasztalataimról beszámolok majd, hátha vki a környéken tervez előfizetni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák