Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz gazsiazasz #38925 üzenetére

    Ezért sem szeretnék Digi routert használni, még akkor sem, ha csak azon fogom majd tudni használni az IPv6-ot (tudom vannak azért olyan készülékek amikkel megy. (Csak mielőtt lehurrognátok) :)
    Annyi biztos, hogy, hogy a Dlink router amivel menne ahhoz nem sok bizodalmam van, egymás után 2 dlink router is elhalálozott nálam 1 hónap alatt, és egy swich-is.
    A mikrotik routerek nem az én kategóriám, nekem túl bonyolult, és az ára sem az ami számomra vonzó.
    Az eredeti Cisco Linksys WRT54GL router nagyon jó volt, de utána jöttek az új szériák amik megint csak nem azok a routerek voltak amik nálam stabilak voltak.
    Ami router nálam bevált azzal meg jelenleg nem egy a fentebb említett szolgáltatás.
    Olyat sem akarok az 500-as net miatt, hogy olyan szoftvert teszek fel amivel megszűnik a HW-NAT, mert akkor meg a router prociját fogja terhelni, vagy nem fog menni teljes sebességen.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák