Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cadal

    őstag

    válasz Coyot #14312 üzenetére

    Szerintem azok az itemek értékesek amelyek belekerülnek valamely népszerű buildnek a leírásába. (nyilván az itemnek jelentősen hozzá kell tennie ahhoz amit abban a builden el akarunk érni (pl: über, speedfarm, akármi..)) Ha ennek akarsz utána olvasni, akkor a népszerű buildek leírásában a gear részeket kell elolvasnod és megérteni, hogy mi miért fontos.

    Ha a játék során talált és talán értékesnek tűnő tárgyról akarod eldönteni, hogy az értékes-e vagy sem, akkor én a Traderie oldalt javaslom, ott néhány kattintással és értékek megadásával meg tudod határozni, hogy az mennyire értékes, kb. mennyi van belőle a piacon, és el tudod dönteni, hogy érdemes -e az eladásával foglalkozni, eltárolni amíg valakinek éppen arra lenne szüksége.

    Talán épp ez a legegyszerűbb megoldás - szemben azzal, hogy a játékmechanikát részletesen ismerd - hogy megnézed mennyit kérnek valamiért a játékosok.

    Szeretnék én is bizniszelni, Én mindenképpen ajánlom, szerintem szerves része a játéknak. Nekem zsirfecske ( :R ) segített sokat, hogy elkezdjem a fenti oldalt használni. Olyan runákhoz jutok hozzá egy-egy trade során, amit játékban még csak nem is láttam, pedig igyekszek farmolni eleget.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák