Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    nekem most már csak az a problémám, hogy kinguin-ról nem küldték még a kódot :DDD

    a sztori: battle.net-en akartam megvenni, de mióta kb 10 éve belőttem az authenticatort meg a telefonszámomat, azóta mindkettőt cseréltem egy soron, most pedig vásárlásnál döbbentem rá, hogy ezekkel akar hitelesíttetni :D gyors körbenéztem aug elején (még első körös béta előtt, amikor nem tudtam a reklámnézegetős akcióról) és kinguinról megvettem... utána esett le, hogy nem adnak azonnal kódot, csak játékmegjelenés körül :D ...írtam a blizznek, hogy változott a telszámom, küldtem arcképes id-t, hogy módosítsák az újra... kinguinnál nyomtam egy cancelt, csak hát ezek után nem dobják vissza nekem a lóvét, hanem ott maradt a saját számlájukon ...ebből újra megrendeltem, de még mindig nincs kód :C ...asszem utánamegyek, hogy ezt adják már mégis vissza nekem és most megveszem blizznél (ugyanannyi, nem is spórolok rajta semmit)

    ui: hm, most látom, hogy kitettek egy visszaszámlálót, miszerint 16órán belül érkezik... ha holnap reggelre nem lesz kód, adok én a pofájuknak :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák