Új hozzászólás Aktív témák

  • savior

    őstag

    D2-ben próbálgatom a buildeket, mert felakarom térképrzni, hogy mivel is kezdjem majd a resut. A karakterek jól felcuccoltak, de nem top cuccban vannak.
    immortal king set barbárral kezdtem: concentrate skillel kezdtem, de mivel single target igy endgameban túl lassú. Whirlwind egy fokkal jobb, de elég sok idő így is méíg egy pakkot levágok. Túlélő képessége mondjuk jó. Bossokat nehéz vele megölni,
    nekró: poisom és summon nekróval is elég lassan haladtam. A sebzés elég kevés sajnos. túlélő képessége elég jó.
    amazon: lightning skillekkel leghatékonyabb, de sajnos minden második mob immunis volt rá. A többi ellenfelet pikk-pakk bedarálja. AZ immunok miatt elég kellemetlen volt vele a játék.
    Még a hammer palát akarom kipróbálni, abban nagyon bízom. Sorci is állítólag jól aprít, de azzal mindíg csak haltam.
    Sok ilyen karaktert látok, aki aprít ezekkel a buildokkal, amit hitetlenül nézek. Top cuccban biztos mindegyik build tipor, csak kérdés, hogy hányan tudják azt összehozni és mennyi idő alatt.

    https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

Új hozzászólás Aktív témák