Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AnginaP

    aktív tag

    válasz Vistaboy #96066 üzenetére

    Hali!

    Nem vagyok expert, és a többiek majd javítanak, ha valamit pontatlanul írok:
    Először is tennék be túlélő passzívot, sokat tud segíteni, és próbálj craft-olni Hellfire amut, ha van rá lehetőséged. Ránézésre nekem kevésnek tűnik a cooldown-od, gondolom "sokat" kell várnod két vengeance között. Arra nem ártana ráfeküdni, már amennyire a lehetőségek engedik. Convention-t mindenképp használnék a damage boost miatt, ezt sokan mondták itt korábban is.
    Plusz szerintem (mivel papír a kari), a lételeme a dodge. Ahogy a rally-s youtube videóban hisztérikus módon elhangzott: "nem veszed el a gázt, nem veszed el a gázt!!!", kb ezt tudom mondani itt is (legalábbis ilyen hanglejtéssel): "nem érhetnek hozzád, nem érhetnek hozzád!!!!" Ne hagyd, hogy hozzád érjenek, plusz a Zei is úgy adja a dmg boost-ot, ha minél távolabb vannak a mob-ok. Nemtudom hogyan játszol, de szokj hozzá, hogy kb nem látod az ellenséget (vagyis csak kicsit), a képernyő szélét spammeled mindig. Ha elit van, azt úgyis írja chat-ben.
    Még annyi, hogy a life-ból én engednék, pl a sisakban átfogratnám CHC-ra. Ilyesmi, hirtelen ennyi.
    Aki lát még valamit, az ne legyen rest írni, ill. javítani! :)

    Indítok egy Skyrim szervert.

  • babak

    csendes tag

    válasz Vistaboy #96066 üzenetére

    Szia
    szerintem kevés a CHD és a CHC, ha lehet akkor a minél több dologra tekerd át. Sajnos a gyűrű párosod sem az igazi ebből a szempontból. Vállast cseréld le Wraps of Clarity - re és próbálj beszerezni egy Hellfire amulettet hiszen +1 passziv képesség és ha szerencséd van akkor +CHD, CHC

    hirtelen ennyi, hétvégén szívesen segítek, hiszen erre való a klán,

    A gyors riftre nekem ez a ger nagyon bevált, szinte minden olvad elöttem : [link]

    Btag: w3e4r5#2486

    még valami, szólóban társnak a Templar szerintem jobb választás egy Ess of Johan nyaklánccal, mert sokszor összehúzza az ellenséget egy kupacba :)

    [ Szerkesztve ]

  • Peppo

    őstag

    válasz Vistaboy #96066 üzenetére

    A segítségről annyit, hogy nyilván magas gr-t nem fognak veled menni, hiszen abban nem tudod tartani a tempót, de kisebbeket simán. Pl. mikor nullás követ húznak a caldesannhoz, akkor nem oszt és nem szoroz egy plusz ember. És simán mehetsz velük riftet, bountyt, übert, stb. Szóval azért van lehetőség publicban is bőven.

    A cuccokról annyit, hogy itt azért bőven van mit javulni.

    Helm: Ancient ugyan, de nem túl jó. Vitality helyett mehetne bele chc6%

    Shoulders: Areát áttekerni cooldownra. Abszolút semmi cdr nincs a karakteren, így nem tudsz folyamatos vengeance-ben lenni, pedig az alap lenne.

    Gloves: Megint csak ugyan anci, de szar. Dex, chc, chd és cdr legyen benne.

    Cloak: Kár, hogy kellett bele disciplinet pörgetni, amúgy fullos lenne. De így se rossz.

    Belt: Az sem az igazi. Én annyira nem ragaszkodom a witching hour övhöz, de ízlés dolga. Egy ancient allresistes és life%-os öv talán jobb lenne, főleg, ha papírnak érzed magad. Több cuccodban van most vitality, ami nem kellene bele, az övvel lehetne ezt kompenzálni. De, mint mondtam, ízlés dolga.

    Pants: Nem rossz. Ha ugyanez all resistes lenne, akkor tökéletes.

    Boots: Hát ezen is lenne mit javítani. Ebből is egy all resistes multishot%-os ancient a cél.

    Bow: Egyelőre elmegy. Van nála jobb, de legalább ancient.

    Quiver: Az sem az igazi, de elmegy. Viszont vita helyett cdr kell bele sajnos.

    Ring: Mindkettő pocsék, chc,chd kell bele. Ha kifogsz egy olyat, amiben cdr van, akkor az sem rossz, de alapvetően a chc,chd,dex plusz lyuk, ami az elérhető cél. Akkor is, ha nem ancient. Inkább egy jó sima, mint egy szar anci.

    Amulet: Hellfire kötelező. Plusz egy passzív, ennél semmi sem jobb. Mellé chc, chd és fire% vagy ha az nem megy, akkor dex.

    Bracer: Wraps of Clarity megint csak kötelező.

    Páncélba mehet gyémánt a smaragdok helyére. Bár ez nem kötelező.

    Skill: Nincs Awareness, pedig az kellene. Ha nincs jó hellfire, akkor valamelyik passzívod cseréld le rá. Talán a thrill of the huntot. Vagy a cull is cserélhető.

    Kockában unity helyett element ring. Nagy rakás plusz damage.

    Segítőnek inkább templar. A halhatatlanságot garantáló relic mellé kell még ess of johan amulet, oculus ring. Aztán lehet még fegyvernek mondjuk thunderfury és még egy wyrdward gyűrű.

  • Phausto

    tag

    válasz Vistaboy #96066 üzenetére

    A TX ládás event-et érdemes többen vadászni úgy, hogy mindenki külön session-t indít és külön keresi. Ha pedig valaki megtalálja, akkor szól a többinek hogy join. Az a lényeg hogy gyorsan körbe kell nézni a kezdőpont körüli területet mert mindig ott spawn-ol. A pálya széle felé nemigen érdemes menni, mert ott tuti nem lesz. Tehát ha nem adja be miután végig vault-oztad a pálya közepét, akkor indíts is egyből új session-t, és újra. De nekem solo-ban is beadta mindig fél órán belül így. Egy multishot-os build-el perma vengeance-el simán hozható.
    A TX 2 perc alatt szerintem sokkal nehezebb és körülményesebb. Én még a 45-ös riftet hoztam le set cuccok nélkül (pár próbálkozás után meg is lett), valamint az 50 milliós conquest is gyerekjáték Fields of Misery-n egy hoarder gem-mel, avarice band-el és goldwrap övvel.
    A 70-es riftet pedig nagyon simán le lehete hozni egy M6 grenade build-el. Nekem sikerült lehozni a 74-et erőlködés nélkül mindössze kb. 3 anci item-el, kb. 60-as gem-ekkel.

    [ Szerkesztve ]

  • Reinhardt

    őstag

    válasz Vistaboy #96066 üzenetére

    Tekerd at a dolgokat vmi ilyesmire, es cserelj parat. Tulelest durvan tullotted, ez a DH nem errol szol. Nezzel videokat, hogy hogy kene jatszani vele.

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    veterán

    válasz Vistaboy #96066 üzenetére

    Publikkal nekem sincsenek jó tapasztalataim.
    Menj a klánoddal, vagy a Communityn keress embereket.

    Sok jó ötletet írtunk, fuss rá rajtuk. Kezdve a sürgős follower cserével, részleteztem én is, miért. :)
    Hidd el multis DH-hoz Templar kell. Az a lényeg, hogy minél távolabb legyél az ellenségtől. Ezt követeli meg az UE szet, a Zei kő, ill. az, hogy a DH távolsági kari, kevésbé bírja az ütést.

    Ha gondolod segítek majd a ládás eventben, és próbálunk még keríteni embert is.
    mrsnikt#2491 vegyél majd fel.

    (#96077) Phausto: Egyetértek, inkább a ládás. 2-3 ember külön-külön megindul, annyival több az esély.

    (#96086) kgergely23: Mekkora szinten szoktál menni, hogy nem hullik leg ott neked?

    (#96088) need: Nem a Puzzle ring ment meg, hanem egy felhúzott Boon gem kell, azzal kell néha farmolni T szinten. :) Nekem mindig van pénzem, szezon elején egyszer kell lejutnom a Vaultba miatta (+ kis kezdő tőkéért), a többit intézem. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák