Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz 42861 #88339 üzenetére

    Köszi. Ez a leosztás máris közelebb áll ahhoz, amit szerintem meg tudok valósítani. :)

    "A Fetisheket nem a poison dart summolja, hanem a fetish sycophants nevű passzív skill."

    És az mennyire gyakran teszi? A 15% esély nem tűnik valami acélosnak. Nekem az öv garantáltan summol egyet minden találatnál, viszont csak mana-használó skillel működik. Eddig még bármi mást próbáltam, soha nem volt elég gyors. Bár mondjuk lehet, hogy úgy működne, ha mellette azt is használnám, akkor megpróbálhatnám a Poison Dartsot a Haunt helyett. Majd kiderül.

    BTW, mi az a "Caldessan's Despair Rank 50" bónusz a cuccaidon? Azt hogy lehet beszerezni? Ezekhez kell a legendary gemet összeolvasztani a cuccokkal a kockában?

    (#88336) proci985: Köszi előre is. Jó lenne, mert most már valóban elérhető közelségbe kerültem a Season befejezéséhez, eddig soha nem jutottam el még a végére. :)

    (#88341) Edge: Gratula a P1000-hez. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák