Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R3ĐßuŁŁ

    őstag

    válasz Sirandrish #8686 üzenetére

    nem esett le a lényeg ahogy látom, olvasd el a postom mégegyszer, hátha akkor megérted. az oltásról csak annyit, hogy az tuti nem oltás, hogy te 1 millából összepakolsz 16k heroscore-t. ami mellesleg nyilván full esélytelen, ez a "ha akarnám akkor" kijelentés meg tudod olyan, hogy nekem is lehetne porsche-m, de most nincs, mert inkább nem költöm el rá a pénzem. szóval lehetne, de nincs. ennyi. majd ha látom, hogy lesz 16k heroscore-od, akkor elhiszem, de ameddig csak valamivel 11k körül vagy (ha a hellfire gyűrű helyett egy hasonlót feltételezek nálad) addig az nem 16k

    az irigységhez meg no comment, akinek motiváló pártízezerést eladogatni a cuccait egy PC-s játékban, az jobb ha inkább nem hiszi azt magáról, hogy valaki esetleg irigykedik arra a pártíz, vagy pár 100 eurora amit eddig ezzel megkeresett, mivel ha valakinek van pénze ez a dolog nem érdekli. szóval mégegyszer mondom, én értem, hogy te ezt csinálod, ez a te dolgod, de az, hogy én esetleg hozzád merek szólni és kijelentem, hogy van aki jobb nálad a topicban, akkor ne oltogasd már le (vagy engem lényegtelen), hogy szerinted a heroscore az szar, meg, hogy téged igazából nem is érdekel, hogy ki mit merre meddig. ahoz képest, hogy ez téged nem érdekel egy szép regényt írtál megint arról, hogy szerinted hányan irigyek rád, meg mennyire szar a heroscore, pláne, hogy még a smile is ottvolt a hozzászólásomban amit hozzád intéztem, sőt még gratuláltam is, hogy milyen szép pénzért adtad el a cuccot... de te ahogy láttuk pl huma esetében is, nem igazán érted a poénokat, sőt, ha három postnál többet kell memorizálnod, már beleképzelsz olyanokat is, amik egyébként nincsenek. érdekes ember vagy hallod :(

    [ Szerkesztve ]

    Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

Új hozzászólás Aktív témák