Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _ocsisajt

    őstag

    válasz Elemental #86124 üzenetére

    sajnos en is ugy gondolkozom mint a tobbiek akik sc-znek... csak o" nekik megadatik az a luxus, hogy essenek-keljenek... es igy tudnak baromi magas gemeket csinalni es meg is tartani orokre... hogy aztan megmagasabb szinten taknyoljanak majd megint (megneztem ezt a chainerfailses ptres rekordot, halal utan zartam is be, gay)... es sajnos ez a "megtobbet" feeling ram is atragadt... amikor PTR-en megcsinaltam a gr72-ot saderrel HC-n, akkor azon agyaltam, hogy gyerunk gr73 gogogo... aztan valamiert el kellett mennem dolgom volt oszt hazajottem es letoroltem... mar en sem tudom igazabol mit akarok... ezert is log nalam kifele a lolab diablonal... :( ja es folyamatosan kisert, hogy atmenjek szoftkorra, de mar a sok "belefektetett ido" miatt valszin nem fogok... (na latod az mondjuk nem erdekelne, hogy a fel haveri korom szetszivna a veremet a dontes miatt, meg itt is biztos kapnam a gellert :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Új hozzászólás Aktív témák