Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kökény

    aktív tag

    válasz emmm #85053 üzenetére

    Egyetértek, aki bele tud ölni 5-6....10 órát/nap az legyen ott a topok között, nyilván én is ácsingózom a minél jobb eredményekért, de pár napja elővettem a DH-t, megszereztem a multishotos íjat és T7-en úgy elszórakozok, hogy öröm nézni, nagyon élvezem vele és mint egy kisgyerek mosolygok, hogy az elitet nem is látom, mire odaérek a teteméhez már csak a lootot szedegetem fel :)
    Nem érdekel, hogy csak GR40-et bír menni, hanem értékelem, hogy riftben mikor megkapok egy goblincsoportot, esélye sincs egy kis féregnek sem,hogy hazateleportáljon az anyucikájához, mindet kinyiffantom úgy, hogy én egy helyben állok, na ez az, ami a barbinál nem működik.
    Peccsig elvagyok vele, aztán kezdődik minden előről :D

  • szupermacs

    veterán

    válasz emmm #85053 üzenetére

    Csak ha ezt látják a kezdő játékosok akik kikapcsolódás céljából ülnek le elé, hogy nem fognak elérni semmi komolyat, akkor talán bele se kezdenek. Engem is az keserít el, hogy alig van rá időm. 1 hónapja tolom és még mindig nem vagyok tisztában annyi mindennel. És időm sincs fórumokat meg leírásokat bújni. Megnéztem a Crusader buildet és belőttem a játékban, aztán vitt magával a csapat és csak gyaktam az ellent úgy, hogy fogalmam sem volt róla, hogy a kockát hogyan kell használni meg honnan szerezzem be a fegyvert ami a buildhez kell. Kicsit megbántam, hogy belevágtam és a játékélmény is elég gyatra úgy, hogy nem is értek hozzá csak nyomom az egeret és nem tudom mit csinálok.

Új hozzászólás Aktív témák