Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz MrCsiT #65639 üzenetére

    "előbb utóbb dobja kadala"

    Ez bizonyára így is van :DDD

    Nálam is hiánycikk, igaz nekem még mara szetthez is kell gatyó és mellény is, tehát az nálam egyelőre nagyobb prioritást kap, mert úgy gondolom a fullos mara setbónusz többet dobhat a latba mint a +2 sentry.
    Bár belegondolva a hiányzó 2 cucc miatt problémásabb lehet összeszedni, mint a tegezt. Szóval ezt még átgondolom.....

    Nem sietünk, kell valamiért küzdeni, hogy legyen motiváció csak néha annyi dolog kellene, hogy azt sem tudom merre induljak :DDD

    Tegnap esett egy faintos Etrayu (ramalandival majd még jobb lehet a későbbi +x% dam roll miatt). Olvastam, hogy jól használható cold kialakítással. Annyit hozzáfűznék, hogy fullos marauder nélkül hajszálnyival gyengébbnek érzem ezt a buildet, mint az előtte használt fire sentry-set. Sajna nincs cold-os soj-om és a fire-set nem tudom átforgatni, mert socket került rá forgatással, így jelenleg az van most is használatban. Lehet visszaváltok fire ágra, míg a fullos marauder meg nem lesz. 1-2 grift szinttel magasabban tudtam vele menni, de lehet ez csak az elemental arrow-os tapasztalatlanságom miatt van :B , de lehet amiatt is, hogy a sentry spitfire rúnája tüzes és a bracer most cold-os, ami azt nem tolja (ja persze taskerem sincs :DDD ) meg még sok minden, de ez már egy másik történet...

    read-only mode on the forum

  • Cray Tyler

    senior tag

    válasz MrCsiT #65639 üzenetére

    Napi 5-10 riftet megyek, átlag 1-2 tegez esik egy este alatt. Kadalába több mint 2000 bloodshardot töltöttem bele eddig, amiből csak tegezt vettem. Átlag 80-100bs-enként ad egy legendary tegezt. És eddig még egyszer sem esett a +2 sentry-s :)

Új hozzászólás Aktív témák